Whoa! 5 miesięcy blogowania zleciało jak jeden dzień! Jak to po każdym miesiącu przystało, czas na małe podsumowanie! Jak zwykle zaczynamy od Google Analytics! 

01. Maj w liczbach

Najwięcej użytkownik pojawiło się 19 maja: 138 użytkowników!

Statystyka się dość utrzymuje, powracających użytkowników  jest troszkę ponad 30% jest to coś co naprawdę mnie cieszy! Bardzo fajną sprawą jest to że docieram również do nowych użytkowników! 😊 kto wie, może będą stałymi czytelnikami? 😊

02. Newsletter

To jest prawdziwa petarda! Do Newslettera zapisało się aż 22 osoby! w poprzednim miesiącu ta liczba wskazywała zaledwie 10 osób!
Wszystkim zapisanym osobą serdecznie dziękuję! To naprawdę wiele dla mnie znaczy!

Dla osób które chciały by się zapisać przypominam że po prawej stronie jest formularz 🙂 Było by mi bardzo miło, obiecuje 0 spamu 🙂
Dla osób które nie lubią scrolować wrzucam jeszcze raz tutaj:

03. Przemyślenia i podsumowanie

Po pierwsze, tak jak zapowiadałem – ruszyła seria z cyklu Java By Example, pojawiło się zadanie na temat zliczania znaków  oraz artykuł z którego jestem naprawdę dumny 🙂 wyszedł mega ciekawie – Ciąg Fibonacciego wszystko znajdziecie w kursie Javy.

Muszę pomyśleć nad małą reklamą – samo nic się nie zrobi, blog powoli zapełnia się treściami więc warto pomyśleć aby go troszeczkę rozreklamować! 🙂 jakieś pomysły?