Hej! Kolejny miesiąc blogowania za mną! Trzeci miesiąc minął, a jedyne co się zmieniło to zwiększył się mój zapał! Myślę aby trochę podkręcić tempo 😉 Zaczynamy podsumowanie!

01. Marzec w liczbach

Garść statystyk z Google Analytics:

Największy peak użytkowników był 10 marca: 92 użytkowników!

Wynik w postaci samych odwiedzin jest słabszy niż w poprzednim miesiącu. Jednak to co najważniejsze mnie mega cieszy i pokazuje rozwój bloga! Przede wszystkim liczba powracających użytkowników! 26,3%! Jest to niesamowity wynik! W poprzednim miesiącu było to 15,9%. Jest to dla mnie jednoznaczny sygnał, osoby które odwiedziły bloga wracają po więcej, to co robię ma dla was sens!

Dziękuję wam bardzo!

Dodatkowo zwiększył się średni czas sesji, czyli to ile średnio osoba spędza na blogu!

02. Newsletter

Kolejnym powodem do świętowania jest newsletter 🙂 Zapisały się na niego już 6 osób! Wiem wiem, niektórzy pewnie tyle osób mają w przeciągu kilku godzin, dla mnie jest to jednak 6 bardzo ważnych osób. Dziękuje wam wszystkim!

Dla osób które chciały by się zapisać przypominam że po prawej stronie jest formularz 🙂 Było by mi bardzo miło, obiecuje 0 spamu 🙂
Dla osób które nie lubią scrolować wrzucam jeszcze raz tutaj:

03. Małe ogłoszenie ;)

W tym tygodniu nie pojawił się w niedziele wpis 🙁 Spowodowane to było nagłą przeprowadzką, cały weekend się pakowałem / przewoziłem swoje rzeczy. Jednak nie ma tego złego! Wszystko już prawie mam ogarnięte więc postaram się wszystko nadrobić! 🙂