Refaktoryzacja – czyli w prostych słowach małe sprzątanie oraz porządkowanie 🙂 Tym razem TechnologicznaSowa przeszła delikatną refaktoryzację. Zapraszam na mały update z życia małego bloga!

01. Media społecznościowe

Doszedłem do wniosku że to dobry moment aby założyć stronę na FB oraz grupę. Dzięki stronie będę mógł troszeczkę lepiej kontaktować się z użytkownikami, natomiast grupa to świetne miejsce do zadawania pytań. Masz pytania? – atakuj na FB oraz grupę 🙂 Chciałbym stworzyć bardzo przyjazne środowisko gdzie osoby początkujące jak i bardziej zaawansowane wspierają się nawzajem.

Strona na Facebook’u oraz Grupa <- Serdecznie zapraszam!

02. Reorganizacja strony

W końcu udało mi się wygospodarować trochę czasu żeby zrobić mały porządek. Po pierwsze – pojawiła się nowa sekcja, która znajdziecie w górnym menu – tuż obok kursów – są to teksty. Strona zbiera wszystkie technologiczne wpisy nie należące do tutoriali ^_^

Delikatnie została też przerobiona strona projektów oraz wpadła całkiem nowa podstrona, która jest poświęcona aplikacji mobilnej którą tworzę w wolnych chwilach (których ostatnio brakuje) – finansowa

Podsumowanie

Wpis jest krótki – jednak zwiera wszystko co chciałem przekazać ^_^ Jeszcze raz serdecznie zapraszam na FB. Zauważyłem że poprzedni miesiąc upłynął pod znakiem artykułów – w tym postaram wrócić z kolejnymi tutorialami 🙂 Soon!